Travel Goals

Wiele z nas marzy o dostatnim życiu, przygodach, ma swoje cele, marzenia. Dzisiaj po prostu to, co motywuje mnie do działania. Coś na co patrzę i mam ochotę zrobić wszystko aby jak najszybciej wyjechać tam gdzie chcę, tworzyć album wspomnień i przede wszystkim cieszyć się z życia. 
   Czym są dla mnie podróże? Są dopełnieniem życia, wydarzeniem, które uczy mnie wielu wartości. Uwielbiam przyjeżdżać w nowe miejsce i przyglądać się tym wszystkim zabieganym  ludziom, zwiedzać znane miejsca ale też i takie, o których nie usłyszymy w telewizji i nie zobaczymy w internecie. Moim najlepszym miejscem do zregenerowania sił są góry do których zawsze wracam z ogromnym sentymentem i wciąż pragnę poznawać je na nowo, ponieważ nigdy nie wiemy co czeka na nas za kolejną górą i jakie wyzwanie tym razem przyniesie. 

   Oczywiście nie neguję innych miejsc, ponieważ każde z nich ma ukrytą magię, która przyciąga i zapada w pamięci na zawsze- bo podróże kształcą. Są one nieodłącznym elementem mojego życia i nie wyobrażam sobie nie odwiedzić kiedyś miejsca, które mam na celu z wszelką cenę zobaczyć, a potem na starość opowiedzieć o tym wnukom. :) 
  
Robię wszystko, żeby osiągnąć swój cel i wejść na kolejny szczyt. Poniżej tylko garstka miejsc, które odwiedzę lub odwiedziłam tylko dlatego, że wiem, że mogę i sama sobie na to ciężko zapracowałam. 

 Enjoy! 


 A Ty? Jakie masz marzenia?


Komentarze

MyTeQuilla123 pisze…
Podróżowanie to moja ogromna pasja!
Widziałam już trochę i w planach kolejne wyjazdy: w maju na stopa do Paryż, w sierpniu jadę na 3 miesiące do Grecji, po studiach do USA :D
Zapraszam do siebie jeśli lubisz podróżować :)))
Zapraszam na swoje bloga o tej niesamowitej pasji :D
www.bedziesz-miedzy-gwiazdami.blogspot.com
Jeeejku jak ja Ci zazdroszczę! :) Obserwuję i czekam na posty z Twoich wyjazdów! <3
Karolina Sz pisze…
krokusy ! uwielbiam. Mam zamiar wybrać się w góry ,jeżeli tylko dostane parę dni wolnego i sfotografować tą piękną przyrodę. Mam nadzieje, że szybko krokusy mi nie uciekną !
Pozdrawiam
http://forgetstylee.blogspot.com/
Oj w tym roku w tatrach jest plaga krokusów, ale niestety trzeba się spieszyć :)
KindŻerr pisze…
Nie przepadam za podróżowaniem, ale za Ciebie trzymam kciuki, żebyś zwiedziła duuużo miejsc!
written-by-life.blogspot.com
Damian W pisze…
Bardzo ciekawy post. Podróżowanie jest czymś co kocham <3

tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com
Paulina Mułyk pisze…
Podróże to najlepszy sposób na odreagowanie, relaks, poznanie nowej kultury, na rozwijanie siebie i kształtowanie swoich umiejętności. Osobiście gdybym mogła cały czas byłabym w trasie, uwielbiam odkrywać nieznane :)
Zapraszam Cię na mój blog również o podróżach i fotografii może zainspiruje Cię jeszcze bardziej :)
http://lustrzaneslowa.blogspot.com/
Paulina Golota pisze…
Londyn- na prawdę warto odwiedzić. Dostrzegam też chyba Wrocław, ale nie jestem pewna.
Zachęcam odwiedzić Walię, przepiękne miejsce :)

http://swiatbezszpilek.blogspot.co.uk/#
Londyn miałam przyjemność odwiedzić 3 lata temu, a we Wrocławiu ostatnio często bywam, będę się tam przeprowadzać więc nie mogło go tutaj zabraknąć bo to piękne miasto. :) A Walię zwiedzę gdy będzie tylko taka możliwość. Pozdrawiam :)
Dokładnie. Wpadnę do Ciebie na pewno :)
Ojej, dziękuję Ci :)
Odwiedzam :)
Igor Sobczak pisze…
Dopełnieniem życia,a mogą stać się jego codziennością,zresztą taki mam plan- rzucić wszystko o jechać na zasadzie "one way ticket" do Azji!
Trzymam za Ciebie kciuki i niech Pozytywne Myśli nigdy Cię nie odpuszczają!
Pozdrawiam.

M+
Anonimowy pisze…
Podróże są wspaniałe :)

OFFICIAL PATTY :) (klik)
Wow, zazdroszczę :) Dziękuję Ci bardzo i powodzenia w Azji! :)

Popularne posty